Support Us : companyname@mail.com

Bizi Arayın

05326352048

Biz Sizi Arayalım

Hakkımızda

Hakkımızda


Şekeroğlu İnşaat Yıkım Hafriyat;
İnşaat ve enkaz bina yıkımı konusunda 1995 yılından bu yana hala yönetim kurulu başkanlığını yürütmekte olan Celal Şeker tarafından kurulmuş, geçen zaman içerisinde inşaat sektöründe ki gelişimlere paralel olarak kendisini yenilemiş ve sektörde ki yerini almıştır.  Kaliteden ödün vermeyen disiplin anlayışıyla her geçen gün büyüyerek günümüzde tüm Türkiye genelinde birçok bölgede hizmet vererek inşaat sektöründe ki yerini sağlamlaştırmıştır. 
Şekeroğlu inşaat yıkım güvenliğine önem vererek  insana ve gerektiğinde sektörde ki diğer firmalarla iş birliğinde bulunarak kaliteye verdiği önemi kanıtlamaktadır. Bünyesinde bulunan geniş makine parkı ve deneyimli teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak beğeni kazanmayı kendisine ilke edinmiştir.
Çalışma azmimiz ve çalışmalarımızın bize verdiği güven ile aldığımız işleri gününde ve istenildiği gibi yapmaktan ayrıca çalışmalarımızı çevreye karşı sorumluluk bilinci içerisinde sürdürmekten onur duymaktayız. 


Awesome Image

Hizmetlerimiz

Sektörümüzde Yıllardır Değer Kattığımız Hizmetlerimiz...

Hafriyat Hizmetleri

Tecrübeli kadromuz ile tüm hafriyat işlerinizi 25.Yıllık sektör tecrübemiz ile yürütüyoruz. Her türlü bina, tesis , fabrika vb alanların hafriyat işlerini deneyimli kadromuz ile yürütüyoruz. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Moloz Taşıma

Evinizde bahçenizde veya iş yerinizde yıkım kırım vb. sonucu çıkan molozları  alıyor, İlgili Büyük Şehir Belediyesince yada molozların bulunduğu mahalli Belediye Başkanlığınca belirli yasal hafriyat  sahalarına döküyoruz.

Bina Yıkım İşleri

Şekeroğlu İnşaat Yıkım olarak , Her türlü, fabrika, tesis , konut vb. alanlarda yıkım işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi için iletişim alanımızda yer alan bilgilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Alım Satım

Avrupa ve Anadolu yakasında hurda alımları yerinden yapılmaktadır. İster Avrupa ister Anadolu yakasında olun yerinden hurda alımı yapılır. Ödemeler peşin olarak yapılır.  İşinde uzman personellerimiz ile memnuniyetten ödün vermiyoruz.

Tadilat Onarım

Anahtar Teslim Tadilat ” Onarım, Tadilat, Tamirat ve Mimarlık Hizmetleri” Şeker İnşaat farkıyla. Anahtar teslim komple tadilat işleri firmaları içerisinde Şeker İnşaat tadilat uzman ekibi ile 7/24 hizmet veren profesyonel referansları ile daima hizmetinizde.

Kentsel Dönüşüm

Türkiye genelinde kentsel dönüşüm adına birçok alanda çeşitli hizmetler sunuyoruz. Siz de kentsel dönüşüm ile ilgili merak ettikleriniz, projeleriniz ile ilgili sektörün en güvenilir firması olan Şekeroğlu İnşaat ile tanışın, danışmanlık için iletişim alanından bizlere ulaşabilirsiniz.

Duyurular