Support Us : companyname@mail.com

Bizi Arayın

05326352048

Biz Sizi Arayalım

ucuzgiyin

ucuzgiyin


Yasemin Tülay Akkuş Kuruluşudur...

 

Sektörün Ihtiyaçlarını Analiz Eden Ve Müşterilerine Profesyonel Hizmeti Görev Edinmiş Ucuzgiyin'i Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

Teksiltil Ve E-Ticaret Dünyası Pek Çok Bilinmeyeni Beraberinde Getirirken, Bu Dünyada Kazananlardan Olmak Için Doğru Adımları Atmak Ve Profesyonel Hizmet Almak Isteyen Müşterilerinin Öncelikli Tercihi Olan Ucuzgiyin 2000 Ocak Ayında, İstanbul Merter’de Faaliyete Geçti.

 

Tekstil Sektöründe En Karmaşık Çalışmaları En Pratik Çözümlerle Başarıya Ulaştırmak Misyonu Ile Kurulmuş Olan Şirketimiz, Faaliyetlerine Öncelikle Kadın Giyim,Erkek Giyim Ve Çocuk Giyim  Konusunda Üretimi Yaparak Başladı. Her Geçen Yıl Müşteri Portföyünü Arttıran Şirketimiz, Devam Eden Yıllarda Yeni Atılımlar Yaparak Birden Fazla E-Ticaret  Projesini Tek Iki Marka Altında Birleştirerek Sektörün Öncü Firmaları Arasında Yerini Aldı.

Günümüzde Tekstil Için Önemli Olan E-Ticaret Konusunda, Şirketimizin Markası Olan Ucuz Giyin  Ve Merter Tekstil Ile  Türkiye’nin Ilk Toptancı Olarak Faaliyetlerimize Devam Ediyoruz. Sektörde Birçok Kurumsal Ve Bireysel Müşteriye Hizmet Sağlayıp, Kullanıcıların  Ihtiyaçlarını Kaliteli Bir Şekilde Karşılayarak Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz.

https://www.ucuzgiyin.com/


Awesome Image

Hizmetlerimiz

Sektörümüzde Yıllardır Değer Kattığımız Hizmetlerimiz...

Hafriyat Hizmetleri

Tecrübeli kadromuz ile tüm hafriyat işlerinizi 25.Yıllık sektör tecrübemiz ile yürütüyoruz. Her türlü bina, tesis , fabrika vb alanların hafriyat işlerini deneyimli kadromuz ile yürütüyoruz. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Moloz Taşıma

Evinizde bahçenizde veya iş yerinizde yıkım kırım vb. sonucu çıkan molozları  alıyor, İlgili Büyük Şehir Belediyesince yada molozların bulunduğu mahalli Belediye Başkanlığınca belirli yasal hafriyat  sahalarına döküyoruz.

Bina Yıkım İşleri

Şekeroğlu İnşaat Yıkım olarak , Her türlü, fabrika, tesis , konut vb. alanlarda yıkım işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi için iletişim alanımızda yer alan bilgilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Alım Satım

Avrupa ve Anadolu yakasında hurda alımları yerinden yapılmaktadır. İster Avrupa ister Anadolu yakasında olun yerinden hurda alımı yapılır. Ödemeler peşin olarak yapılır.  İşinde uzman personellerimiz ile memnuniyetten ödün vermiyoruz.

Tadilat Onarım

Anahtar Teslim Tadilat ” Onarım, Tadilat, Tamirat ve Mimarlık Hizmetleri” Şeker İnşaat farkıyla. Anahtar teslim komple tadilat işleri firmaları içerisinde Şeker İnşaat tadilat uzman ekibi ile 7/24 hizmet veren profesyonel referansları ile daima hizmetinizde.

Kentsel Dönüşüm

Türkiye genelinde kentsel dönüşüm adına birçok alanda çeşitli hizmetler sunuyoruz. Siz de kentsel dönüşüm ile ilgili merak ettikleriniz, projeleriniz ile ilgili sektörün en güvenilir firması olan Şekeroğlu İnşaat ile tanışın, danışmanlık için iletişim alanından bizlere ulaşabilirsiniz.

Duyurular