Support Us : companyname@mail.com

Bizi Arayın

05326352048

Biz Sizi Arayalım

uzman bütüncül diyetisyen cansu yalçın

uzman bütüncül diyetisyen cansu yalçın


Uzman Bütüncül Diyetisyen Cansu Yalçın Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur derecesi ile mezun olarak  lisans diplomasını aldı ve “Diyetisyen” ünvanını kazandı. Sonrasında Acıbadem Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayarak "Uzman Diyetisyen" ünvanını kazandı. Daha sonrasında ise aldığı "GAPS Practitioner" eğitimi sonrası bağırsak odaklı oluşan hastalıkların tedavisi üzerine uzmanlaştı ve "Uzman Klinik Diyetisyen" ünvanını aldı. Geleneksel Tıp, Ezoterik Öğretiler ve İbn-i Sina Tıbbı eğitimleri alarak, "Uzman Holistik Diyetisyen" olarak çalışmaya başladı.

https://cansuyalcin.com.tr/


Awesome Image

Hizmetlerimiz

Sektörümüzde Yıllardır Değer Kattığımız Hizmetlerimiz...

Hafriyat Hizmetleri

Tecrübeli kadromuz ile tüm hafriyat işlerinizi 25.Yıllık sektör tecrübemiz ile yürütüyoruz. Her türlü bina, tesis , fabrika vb alanların hafriyat işlerini deneyimli kadromuz ile yürütüyoruz. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Moloz Taşıma

Evinizde bahçenizde veya iş yerinizde yıkım kırım vb. sonucu çıkan molozları  alıyor, İlgili Büyük Şehir Belediyesince yada molozların bulunduğu mahalli Belediye Başkanlığınca belirli yasal hafriyat  sahalarına döküyoruz.

Bina Yıkım İşleri

Şekeroğlu İnşaat Yıkım olarak , Her türlü, fabrika, tesis , konut vb. alanlarda yıkım işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi için iletişim alanımızda yer alan bilgilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Alım Satım

Avrupa ve Anadolu yakasında hurda alımları yerinden yapılmaktadır. İster Avrupa ister Anadolu yakasında olun yerinden hurda alımı yapılır. Ödemeler peşin olarak yapılır.  İşinde uzman personellerimiz ile memnuniyetten ödün vermiyoruz.

Tadilat Onarım

Anahtar Teslim Tadilat ” Onarım, Tadilat, Tamirat ve Mimarlık Hizmetleri” Şeker İnşaat farkıyla. Anahtar teslim komple tadilat işleri firmaları içerisinde Şeker İnşaat tadilat uzman ekibi ile 7/24 hizmet veren profesyonel referansları ile daima hizmetinizde.

Kentsel Dönüşüm

Türkiye genelinde kentsel dönüşüm adına birçok alanda çeşitli hizmetler sunuyoruz. Siz de kentsel dönüşüm ile ilgili merak ettikleriniz, projeleriniz ile ilgili sektörün en güvenilir firması olan Şekeroğlu İnşaat ile tanışın, danışmanlık için iletişim alanından bizlere ulaşabilirsiniz.

Duyurular